Joomla visitor tracking and live stats

Historia sprzedaży - zarządzanie siecią aptek

W programie Kieszeń pojawiła się możliwość przeglądania historii sprzedaży z dowolnego okresu, z dowolnej apteki spośród zamkniętej grupy. W oknie podglądu ofert pojawiła się zakładka "Historia sprzedaży", w której możliwe jest ustawienie dowolnej liczby okresów i błyskawiczne przeglądanie sum sprzedaży ze wszystkich aptek. Dodana jest również informacja o aktualnych stanach magazynowych w aptekach wraz z podsumowaniem.

 

ANALIZA HISTORII SPRZEDAŻY W APTEKACH

 

ZAMÓWIENIA PRZEDSTAWICIELSKIE, PAKIETOWE

Istnieje również możliwość przeglądania historii sprzedaży dla skonfigurowanych wcześniej grup asortymentowych. Tworzymy grupę zgodną z portfolio konkretnych producentów, przedstawicieli i podczas wizyty przedstawiciela handlowego w ciągu kilkunastu sekund badamy potencjalną wielkość zamówień dla wszystkich aptek w sieci. Funkcjonalność tę zapewnia program SpecOfe - narzędzie przeznaczone dla koordynatorów aptek. W programie mamy możliwość zbadania potencjału sprzedaży wybranego asortymentu. Program automatycznie zaproponuje ilości jakie mogłaby cała grupa zamówić z rozpisaniem na poszczególne apteki. Zamawiana ilość wyliczana jest na podstawie aktualnego magazynu, sprzedaży w przeszłości oraz planowanego czasu sprzedaży.

 

                   ZAMÓWIENIE PRZEDSTAWICIELSKIE

 

Przy okazji przeglądania potencjału aptek na wybraną grupę asortymentową, istnieje możliwość podejrzenia wykresu przedstawiającego dzienną sprzedaż z wybranego wcześniej okresu.

 

WYKRES SPRZEDAŻY DZIENNEJ


Zobacz film przedstawiający możliwości aplikacji


Zarządzanie siecią aptek